راه هایی برای افزایش درآمد فروشگاه اینترنتی

0 Comments

This image has an empty alt attribute; its file name is image-5.png

 

بالا بردن فروش اولین و مهم ترین دغدغه ی هر فروشگاه اینترنتی است که باید نکات خیلی زیادی در این میان رعایت شود تا یک‌ سایت به درآمد برسد. اگر شما نیز به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد فروشگاه اینترنتی هستید امروز را با ما همراه باشید تا به طور کامل در این باره با یک دیگر صحبت کنیم و به شما بگوئیم که برای بالا بردن فروش خود باید چه کاری انجام دهید. اصلی ترین کاری که باید برای سایت خود انجام دهید این که یک سایت با زیر ساخت عالی داشته باشید تا بعد ها به مشکلی جدی برخورد نکنید و چنان چه مشکلی هم پیش آمد قابل حل باشد و یا این که سایت بتواند پشتیبانی های لازم را انجام دهد. اما این تمام ماجرا نیست یک سایت زمانی به صفحه های بالای گوگل می رسد که به خوبی سئو شده باشد. شاید با خود بپرسید سئو چیست که چگونه موجب بالا رفتن درآمد شما می شود در ادامه نیز با ما همراه باشید.

سئو چیست

سئو در واقع وظیفه ی بهینه سازی سایت را دارد و دو بخش سئو داخلی و خارجی تقسیم می شود؛ سئو یک سری کلمات کلیدی را به موتور جست و جوی گوگل می دهد تا موتور جست و جو آن ها را مطالعه کند و با توجه به ری اکشنی که نسبت به مطالب شما دارد کار کند.  باید خدمتتان عرض کنیم که به شما کمک می کند که شما به پیشنهاد گوگل برای کاربران تبدیل شوید و این گونه یک کاربر معمولی به مشتری ثابت شما تبدیل می شود. شما می توانید با خدمات سئو محتوامون با کارشناس های سایت مشورت کنید تا کارشناس ها به طور دقیق این فرایند را به شما توضیح دهند و بگویند که چگونه می توانید با خدمات سئو درآمد خود را افزایش دهید. البته باید اضافه کنیم که این تولید محتوا و مشاوره تنها بخش کوچکی از خدمات محتوامون به حساب می آید.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-6.png

 

خدمات سئو  چیست

به جرات می توان گفت که تولید محتوا مهم ترین کار سئو است، چنان چه تولید محتوا به شکل درستی انجام شود شما بیش تر راه را رفته اید. این روز ها افراد زیادی هستند که ادعا می کنند می توانند به طور تخصصی این کار را انجام دهند اما ما به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان سایت خود را به فرد مبتدی  نسپارید.خدمات سئو محتوامون یکی از‌حرفه ای ترین ها در این زمینه هست   تولید محتوا و استفاده از کلمات کلیدی باید به شکل کاملا تخصصی و توسط افرادی که در این موضوع متخصص هستند انجام شود تا به تمام نکات توجه کنند. برای مثال یک فرد مبتدی تصور می کند که هر چه از کلمات کلیدی بیش تری در یک متن استفاده کند بهتر است و  این در صورتی است که اگر بیش تر از حد مناسب از کلمات کلیدی استفاده شود نه تنها به نفع سایت نیست بلکه به ضرر سایت تمام می شود. نگارش درست و اصولی و نداشتن غلط املایی از دیگر نکاتی است که شاید کم تر کسی بداند که عدم رعایت آن منجر به جریمه ی سایت می شود. ارائه ی مشاوره ی تخصصی از دیگر خدمات محتوامون است؛ زمانی که شما برای انجام خدمات سئو به این سایت مراجعه می کنید  قطعا به کارشناس مرتبط با حرفه ی خود وصل می شوید و می توانید بهترین مشورت ها را بگیرید. علاوه بر این ها محتوامون به وسیله ی سئو خارجی و با کمک بک لینک ها سایت شما را به بالا ترین درجات می رساند.

ارتقا رتبه در گوگل = افزایش درآمد

همان گونه که اشاره شد یک سئو اصولی می تواند سایت شما را بالا ببرد و بازدید سایت را بیش تر کند. بهینه سازی سایت موجب می شود که موتور جست و جوی گوگل مطلب شما را در زمان سرچ به کاربران بیش تری نشان دهد و به این ترتیب احتمال فروش محصول شما و یا خدماتی که ارائه می دهید بالا تر برود .

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-7.png

راه های دیگر برای افزایش درآمد فروشگاه

اگر به دنبال بالا بردن درآمد خود از فروشگاه اینترنتی هستید باید کمی صبور باشید و کار های زیادی را انجام دهید. موارد  ذکر شده تنها بخشی از کار هایی بود که باید انجام دهید. اگر مایل هستید که به بالا ترین درآمد برسید باید به موارد زیر نیز توجه کنید.

  • سعی کنید از افزونه های تبلیغاتی برای دریافت کلیک بیش تر
  • یا صبوری تمام رضایت کاربران را جلب کنید
  • برای مشتری های خود بازگشت وجه بدون قید و شرط بگذارید
  • به صورت انحصاری و تخصصی محصولات خود را بفروشید
  • خرید در سایت را آسان کنید
  • روش های پرداخت را آسان و هم چنین امکان پرداخت را بیش تر کنید
  • در سایت از تصاویر با کیفیت استفاده کنید
  • برای فروشگاه خود تخفیف بگذارید
  • برای سایت خود اپلیکیشن طراحی کنید تا دسترسی به آن راحت تر باشد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *